Apģērbu un aksesuāru vairumtirdzniecība

SUBLIMĀCIJA

ERVITEX piedāvā sublimācijas drukas pakalpojumus. Šajā tehnikā apdrukā gan tekstilu, gan keramikas izstrādājumus. Sublimācijas pamatā ir krāsas pārnešana no speciāla papīra uz materiāla, kam ir poliestera pārklājums. No sākuma nepieciešamais attēls tiek uzdrukāts uz speciāla papīra, kas pēc tam ar karstuma un liela spiediena palīdzību tiek pārnests uz poliesteru saturoša materiāla,kas ir gaišā krāsā. Drukājot uz poliestera T-krekliem (sporta formām) krāsa iesūcas auduma šķiedrās, nav jūtams drukas reljefs, kā arī druka ir ļoti noturīga - izceļas ar spilgtām krāsām, kas mazgājot neizbalo un nenodilst.

Sublimācijā drukā arī citus izstrādājumus, kam ir speciāls poliestera pārklājums - glazūra. Piemēram, krūzītes, krājkasītes, peles paliktņus, auto karodziņus, puzles. Šajā gadījumā krāsa, no sublimācijas papīra, karstuma un liela spiediena rezultātā iesūcas šajā poliestera glazūrā un nofiksējas. Piemēram, krūzītes apdruka ir spēcīgi iesūkusies tās glazūrā līdz ar to ir droša pret mazgāšanu un aktīvu saskarsmi ar citiem priekšmetiem. Šīs apdrukas cena ir atkarīga no apdrukas lieluma un skaita. To krāsu daudzums ir ļoti plašs, kā digitālajai drukai.

Sūti savu pieprasījumu mums. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko veidu, kā realizēt vēlamo ideju. (Vēlams pievienot logo, norādīt apdrukas izmērus, nosaukt tekstiliztrādājuma veidu un skaitu).

MATERIĀLS

Sublimāciju var veikt uz sintētiskajiem tekstilmateriāliem – Sastāvā jābūt vismaz 65% poliesteram.

KRĀSAS

Krāsu skaits ir neierobežots kā digitālajā drukā.

DAUDZUMS

Tekstilmateriālus var apdrukāt gan pa vienam eksemplāram gan arī lielākā daudzumā, tomēr pārsvarā sublimācijas apdruku veicam līdz 30gab.

CENA

Cena atkarīga no apdrukas lieluma – A5, A4, A3 lielumā.

NOTURĪBA

Sublimācijas apdruka ir ļoti noturīga – mazgājot tā neizbalē. Tā kā apdruka ir iesūkusies auduma šķiedrās – tai nav iespējas nodilt vai nobružāties.

Cart

Sunday, 19 March 2017

Paraugi

Sunday, 19 March 2017