Apģērbu un aksesuāru vairumtirdzniecība

TERMODRUKA

ERVITEX piedāvā termodrukas pakalpojumus, kuros ietilpst dažādu tekstilmateriālu apdruka. Drukāšana ar termo pārneses tehnoloģiju ir viena no populārākajām tekstilmateriālu apdrukas metodēm. Lai drukātu ar šo tehnoloģiju, mēs izmantojam vairāku veidu termopreses, kas ļauj mums apdrukāt plašu dažādu veidu tekstilizstrādājumu klāstu. Termodrukas pamatā ir logo izgriešana no plēves, kas pēc tam ar karstas preses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Atkarībā no nepieciešamā dizaina tiek izvēlēta piemērotākā no divu veidu termodrukām: vienkrāsu vai daudzkrāsu.

Vienkrāsu termoapdrukai ir paredzētas īpašas tekstila plēves, kas ir ļoti noturīgas, nemaina krāsu, izskatu un noturību mazgāšanas procesā. Iespējama ir individuālu tekstu, numuru, grafisko zīmējumu uzdruka pat vienā eksemplārā. Auduma apdruka ar šo veidu ir izdevīga, ja nepieciešams apdrukāt nelielu skaitu, atšķirīgu zīmējumu vai tekstu materiālus. Termoplēves ir noteiktās krāsās, pēc Pantone numuriem - piedāvāto krāsu klāstu var skatīt ŠEIT. Process: fails tiek sagatavots vektorgrafikā. Krasu laukumi, kam ir konkrētas robežas tiek izgrieztas pa kontūru no nepieciešamās plēves ar plotera palīdzību. Šādā tehnikā iespējams izgriezt pat 0,5mm plānu līniju. Tad tiek noņemta liekā plēve, atstājot tikai izgrieztos objektus. Plēve tiek likta uz auduma un ar karstas preses palīdzību, plēve tiek uzspiesta uz auduma.

Daudzkrāsu termoapdruka (fotodruka) pieļauj krāsu pārejas dizainā, kā arī plašu krāsu skaitu. Apdruka tiek veikta ar digitālās drukas palīdzību: sākumā izvēlēto dizainu izdrukā uz baltas, speciāli apdrukājamas termoplēves, tad, tā pat kā vienkrāsu plēves, dizains tiek izgriezts pa iezīmētu kontūru, noņemta liekā, apkārtējā plēve un ar termopreses palīdzību tiek uzspiesta uz auduma. Šī tehnoloģija nav piemērota dizainiem, kas ietver sevī daudzas atsevišķas sīkas, smalkas detaļas.

Sūti savu pieprasījumu mums. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko veidu, kā realizēt vēlamo ideju. (Vēlams pievienot logo, norādīt apdrukas izmērus, nosaukt tekstiliztrādājuma veidu un skaitu).

MATERIĀLS

Krekli, T-krekli, Polo krekli, hūdiji, vestes, jakas, somas, darba apģērbs, lietussargi, cepures, apģērbu sagataves un piegrieznes, kokvilna, neilons, poliesters.

KRĀSAS

Vienkrāsu termodrukā tiek pielietotas speciālu toņu plēves. Iespējama apdruka ar dažādiem efektiem, izmantojot metālisku, zelta, sudraba, neona, flock un atstarojošu plēvi. Daudzkrāsu termodrukā tiek izmantots digitālais printeris, kur dizains tiek uzdrukāts uz termoplēves CMYK krāsu gammā.

SKAITS

Termodruka ir piemērota nelielām tirāžām. Šīs tehnoloģijas nenoliedzama priekšrocība ir iespēja apdrukāt izstrādājumus no 1 eksemplāra vai drukāt mainīgus datus, piemēram, uz katra izstrādājuma atšķirīgus vārdus vai numurus.

CENA

Cena veidojas no apdrukas laukuma cm2. Kombinējot vairāku toņu plēves, katras krāsas laukuma izmērs tiek aprēķināts atsevišķi.

NOTURĪBA

Raksturīgs ilgs kalpošanas mūžs un izturība. Mazgāt, žāvēt un gludināt no kreisās puses. Ieteicamā mazgāšanas un žāvēšanas temperatūra līdz 40C.

Cart

Sunday, 19 March 2017

Paraugi

Sunday, 19 March 2017