Apģērbu un aksesuāru vairumtirdzniecība

SIETSPIEDE

Sietspiede joprojām ir aktuāla un pārbaudīta drukas tehnoloģija arī mūsdienu digitālajā pasaulē. SIA Ervitex ir daudzu gadu pieredze tekstilizstrādājumu apdrukā. Apģērbu apdrukai izmanto tikai augstas kvalitātes pārbaudītas krāsas, kas garantē drukas kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.

Šī tehnoloģija ir piemērota sērijveida ražošanai no 25 gab., ļauj drukāt dizainus gan vienā, gan vairākās krāsas, no vienkāršiem līdz sarežģītiem daudzkrāsu motīviem ar smalkām detaļām. Tomēr šīs tehnoloģijas trūkums ir nepiemērotība viengabala pasūtījumu drukāšanai vai drukāšanai ar mainīgiem datiem, piemēram, uzvārdiem vai numuriem uz krekliem – šādiem mērķiem būs piemērotāka termodrukas tehnoloģija.

Sūti savu pieprasījumu mums. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko veidu, kā realizēt vēlamo ideju. (Vēlams pievienot logo, norādīt apdrukas izmērus, nosaukt tekstiliztrādājuma veidu un skaitu).

MATERIĀLS

T-krekli, krekli, polo krekli, hūdiji, vestes, jakas, somas, darba apģērbs, lietussargi, apģērbu sagataves un piegrieznes, transfēru druka, kokvilna, neilons un poliesters.

KRĀSAS

Apdrukas krāsu iespējas ir plašas, kombinējot līdz pat 8 krāsām. Raksturīga augsta krāsu kvalitāte un intensitāte, iespējami gan sarežģīti motīvi, gan pārejas un smalkas detaļas, gan dažādi krāsu efekti: zelta, sudraba, luminiscējoša, fluo, silikona, 3D u.c.

SKAITS

Minimālā tirāža apdrukai sietspiedes tehnikā ir 25gab no viena drukas dizaina. Maksimālais apdrukas ātrums ir līdz 400 izstrādājumiem stundā. Šī ir piemērtokā apdrukas tehnoloģija lielu tirāžu drukāšanai.

CENA

Butiskākie faktori, kas ietekmē apdrukas cenu: apdrukas izmērs, krāsu skaits dizainā, apdrukājamo izstrādājumu skaits un pamatkrāsa.

NOTURĪBA

Raksturīgs ilgs kalpošanas mūžs un izturība. Mazgāt, žāvēt un gludināt no kreisās puses. Ieteicamā mazgāšanas un žāvēšanas temperatūra līdz 40C.

Cart

Sunday, 19 March 2017

Paraugi

Sunday, 19 March 2017