Apģērbu un aksesuāru vairumtirdzniecība


PF Concept

Katalogs 2023
pfconcept
Apraksts:

Elektroniskais katalogs

PF Concept piedāvā produktus no LABEL, BULLET UN AVENUE.

LABEL ir reklāmas apģērbu katalogs, kas pārstāv tādus zīmolus kā Slazenger un Elavate.Katalogā ietilpst dažādā tekstila izstrādājumi kāT-krekli, polo krekli, krekli, blūzes, džemperi, jakas, kapučjakas, flīša jakas un džemperi, bikses, vestes, softshell jakas, virsjakas, ziemas virsjakas, cepures.

BULLET piedāvā vairāk kā 2300 dažādus prezentreklāmas priekšmetus - jaunākos tehnoloģiju risinājumus, dažāda veida somas un maisiņus, ceļojumu piederumus un aksesuārus, lietussargus, drošības vestes un piederumus, atslēgu piekariņus un lukturīšus, dažādus priekšmetus brīvajam laikam un sportam, cepures un saulesbrilles, pudeles, krūzes, termokrūzes, termosus, dažādus priekšmetus skaistumam un veselībai, mājai un virtuvei, dokumentu mapes, piezīmju klades un lapiņas, pildspalvas un zīmuļus. Bullet raksturo piedāvāto preču daudzveidība un konkurētspējīgas cenas.

AVENUE piedāvā ekskluzīvas, īpaši izvēlētas un pārdomātas dāvanas, kuras atbilst augstas kvalitātes standartiem. Avenue piedāvā 32 kvalitatīvus zīmolus un vairāk kā 1100 ekskluzīvas dāvanas, kuras spēs atstāt paliekošu iespaidu. Avenue katalogā atradīsiet jaunākos tehnoloģiju risinājumus, viedtālruņu, planšetdatoru kabatiņas un somas, modernus galda aksesuārus, somas, ceļojuma aksesuārus, lietussargus, tehniskus priekšmetus un lukturīšus, dažādus priekšmetus brīvajam laikam un sportam, saulesbrilles, pudeles, termokrūzes, termosus, dažādus priekšmetus skaistumam un veselībai, mājai un virtuvei, dokumentu mapes, piezīmju klades, rakstāmpiederumus.

Lai vienkāršāk atrastu meklēto,sūti savu pieprasījumu mums- mēs to izskatīsim un sagatavosim piedāvājumu.


Cena ar PVN: 0,00 EUR Cena bez PVN: 0,00 EUR PVN: 0,00 EUR